Wydawca treści Wydawca treści

Oferta łowiecka

Nadleśnictwo Cybinka w Cybince zaprasza wszystkich członków Polskiego Związku Łowieckiego na polowania indywidualne na terenie OHZ Cybinka, nr obwodu 107.
Nadleśnictwo Cybinka prowadzi sprzedaż bezpośrednią tusz zwierząt łownych.
Nadleśnictwo Cybinka znajduje się w niezwykle malowniczej okolicy, posiadamy prawie 8 tysięcy hektarów, w których można przeżyć niezapomniane myśliwskie przygody. 

Polujący w naszych lasach myśliwi wypowiadają się w superlatywach na temat oferowanych terenów łowieckich, ilości pozyskanej zwierzyny, zachowania tradycji i kultury łowieckiej, a także obsługi i organizacji. Potwierdzeniem tych opinii jest fakt, iż goście wracają do nas już tradycyjnie co sezon, a trofea pozyskanej u nas zwierzyny są wyceniane medalowo.

Teren OHZ Nadleśnictwa Cybinka położony jest bardzo blisko przejścia granicznego w Świecku z bardzo dobrym dojazdem z głównych dróg krajowych (A2 oraz DK29).

Nadleśnictwo Cybinka umożliwia sprzedaż polowań indywidualnych dla myśliwych krajowych, którzy takie polowanie mogą wykupić bezpośrednio w siedzibie nadleśnictwa.

W celu uzyskania szczegółowych informacji można kontaktować się pod numerem:

  • 68 391 11 52 - siedziba Nadleśnictwa Cybinka
  • 606 870 015 - Leśniczy ds. Łowieckich
  • 575 658 008 - Starszy specjalista SL ds. ochrony lasu i łowiectwa

Informacje o wysokości opłat za polowanie oraz za dokonanie odstrzału i zakup trofeów zawarte są w załączniku nr 2 do Decyzji nr 6 Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Zielonej Górze z dnia 01.02.2023 r. na dole strony.

W ofercie Nadleśnictwa znajduje się również możliwość noclegu. Szczegółowe informacje zawarte są w załączeniu na dole strony.

Fot. Krzysztof Tomczak