Wydarzenia Wydarzenia

VERUS K-SSSE - maraton MTB

Dnia 9 kwietnia 2016 r. na terenie Nadleśnictwa Cybinka rozpocznie się kolejny VERUS K-SSSE Maraton MTB i Festiwal Rowerowy.

Po raz  VII gościć będziemy wybitnych kolarzy przełajowych oraz  amatorów jazdy rowerowej.

Impreza cyklicznie gości już w naszym kalendarzu imprez sportowych od 2010 r. Po raz pierwszy została  zorganizowana w Słubicach i Frankfurcie nad Odrą. Kolejne edycje odbyły się już na terenie Nadleśnictwa Cybinka (4 edycje Leśnictwo Sądów, 1 edycja Leśnictwo Urad).

W zeszłym roku impreza w Cybince otwierała sezon maratonów  MTB w całej Polsce. Zjechało się wielu sportowców, którzy walczyli o punkty w klasyfikacjach ogólnopolskich.

Frekwencja również była rekordowa (około 600 dorosłych zawodników na trasach MEGA i MINI oraz przeszło 100 zawodników na trasach dziecięcych).

Jak co roku zorganizowane zostaną wyścigi dla dzieci oraz dla dorosłych na dystansie MINI (10 km).

Zapisy on-line oraz regulaminy dostępne na stronie maratonu: www.verusmaraton.pl i Festiwalu Rowerowego: www.sosirslubice.pl , a wszystkie aktualności umieszczane są na bieżąco na facebookowym profilu: VERUS K-SSSE Maraton MTB.

VERUS K-SSSE - maraton MTB odbędzie się 9 kwietnia 2016 roku godzina 12:00. Wyścig zostanie przeprowadzony na trasie okrężnej na terenie Nadleśnictwa Cybinka.

Każdy zawodnik, który ukończy bieg otrzyma na mecie okolicznościowy medal oraz PAMIĄTKOWY T-SHIRT MARATOŃSKI (tylko przy zgłoszeniach do końca lutego).

Długość trasy wyścigu MEGA to 40 km. [ Zwiastun na YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=TtXGfa9raC4&feature=youtu.be ]

Patronaty honorowe:

PIOTR ŁUCZYŃSKI

STAROSTA SŁUBICKI

KRZYSZTOF TOMCZAK

NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA CYBINKA

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !