Asset Publisher Asset Publisher

Ogłoszenie o sprzedaży dziczyzny

 

Przetarg nieograniczony na zakup tusz zwierząt łownych

Nadleśnictwo Cybinka ogłasza pisemny przetarg niwograniczony na zakup tusz zwierząt łownych pozyskanych w Ośrodku Hodowli Zwierzyny Nadleśnictwa Cybinka obwód nr 107.

Szczegóły postępowania znajdują się w zaproszeniu do składania ofert, oraz w załacznikach do ogłoszenia.

 

Ogłoszenie o sprzedaży bezpośredniej
DZICZYZNY

Nadleśnictwo Cybinka informuje, iż prowadzi sprzedaż bezpośrednią  tusz zwierzyny grubej, upolowanej w obwodzie łowieckim Lasów Państwowych, zarządzanym przez nadleśnictwo.  Sprzedaż  obejmuje całe nieoskórowane i wypatroszone tusze jeleni, saren i dzików.
 
Zwierzyna oferowana w sprzedaży bezpośredniej jest pozyskana zgodnie z przepisami prawa łowieckiego i jest dopuszczona odpowiednią decyzją Powiatowego Lekarza Weterynarii.
W przypadku dzików, tusze ich przed sprzedażą poddawane są badaniu na obecność włośni przez uprawniony Zakład Higieny Weterynaryjnej.

DOSTĘPNOŚĆ

Dziczyzna nie zawsze jest dostępna od ręki. Terminy dostępności tusz uwarunkowanie są głównie kalendarzem polowań na dany gatunek. Ponadto zasoby są ograniczone, więc również kolejność zgłoszeń ma znaczenie. Zazwyczaj największa podaż tusz do sprzedaży przypada na okres jesienno-zimowy. Poniżej zamieszcza się przewidywane okresy, w których możliwa będzie dostępność tusz ww. gatunków zwierzyny

ZŁOŻENIE ZAMÓWIENIA

Zamówienie można złożyć drogą mailową na adres Cybinka@zielonagora.lasy.gov.pl   lub telefonicznie na nr telefonu 606 870 015

Przybliżone wagi tusz i ceny za 1 kg:

 

Po złożeniu zamówienia, leśniczy ds. łowieckich poinformuje o dostępności, terminie i warunkach odbioru tusz.

PUNKT ODBIORU
Chłodnia przy Szkółce Leśnej Radzików w pobliżu miejscowości Nowy Młyn
Zapraszamy
do kontaktu i składania zamówień