Wydawca treści Wydawca treści

Ogłoszenie o sprzedaży dziczyzny

 

Ogłoszenie o sprzedaży bezpośredniej

DZICZYZNY

Nadleśnictwo Cybinka informuje, iż prowadzi sprzedaż bezpośrednią  tusz zwierzyny grubej, upolowanej w obwodzie łowieckim Lasów Państwowych, zarządzanym przez nadleśnictwo.  Sprzedaż  obejmuje całe nieoskórowane i wypatroszone tusze jeleni, saren i dzików.
 
Zwierzyna oferowana w sprzedaży bezpośredniej jest pozyskana zgodnie z przepisami prawa łowieckiego i jest dopuszczona odpowiednią decyzją Powiatowego Lekarza Weterynarii.
W przypadku dzików, tusze ich przed sprzedażą poddawane są badaniu na obecność włośni przez uprawniony Zakład Higieny Weterynaryjnej.

DOSTĘPNOŚĆ

Dziczyzna nie zawsze jest dostępna od ręki. Terminy dostępności tusz uwarunkowanie są głównie kalendarzem polowań na dany gatunek. Ponadto zasoby są ograniczone, więc również kolejność zgłoszeń ma znaczenie. Zazwyczaj największa podaż tusz do sprzedaży przypada na okres jesienno-zimowy. Poniżej zamieszcza się przewidywane okresy, w których możliwa będzie dostępność tusz ww. gatunków zwierzyny

ZŁOŻENIE ZAMÓWIENIA

Zamówienie można złożyć drogą mailową na adres Cybinka@zielonagora.lasy.gov.pl   lub telefonicznie na nr telefonu 606 870 015

Przybliżone wagi tusz i ceny za 1 kg:

 

Po złożeniu zamówienia, leśniczy ds. łowieckich poinformuje o dostępności, terminie i warunkach odbioru tusz.

PUNKT ODBIORU
Chłodnia przy Szkółce Leśnej Radzików w pobliżu miejscowości Nowy Młyn
Zapraszamy
do kontaktu i składania zamówień


Oferta łowiecka

Nadleśnictwo Cybinka w Cybince zaprasza wszystkich członków Polskiego Związku Łowieckiego na polowania indywidualne na terenie OHZ Cybinka, nr obwodu 107.
Nadleśnictwo Cybinka prowadzi sprzedaż bezpośrednią tusz zwierząt łownych.
Nadleśnictwo Cybinka znajduje się w niezwykle malowniczej okolicy, posiadamy prawie 8 tysięcy hektarów, w których można przeżyć niezapomniane myśliwskie przygody. 

Polujący w naszych lasach myśliwi wypowiadają się w superlatywach na temat oferowanych terenów łowieckich, ilości pozyskanej zwierzyny, zachowania tradycji i kultury łowieckiej, a także obsługi i organizacji. Potwierdzeniem tych opinii jest fakt, iż goście wracają do nas już tradycyjnie co sezon, a trofea pozyskanej u nas zwierzyny są wyceniane medalowo.

Teren OHZ Nadleśnictwa Cybinka położony jest bardzo blisko przejścia granicznego w Świecku z bardzo dobrym dojazdem z głównych dróg krajowych (A2 oraz DK29).

Nadleśnictwo Cybinka umożliwia sprzedaż polowań indywidualnych dla myśliwych krajowych, którzy takie polowanie mogą wykupić bezpośrednio w siedzibie nadleśnictwa.

W celu uzyskania szczegółowych informacji można kontaktować się pod numerem:

  • 68 391 11 52 - siedziba Nadleśnictwa Cybinka
  • 606 870 015 - Leśniczy ds. Łowieckich
  • 575 658 008 - Starszy specjalista SL ds. ochrony lasu i łowiectwa

Informacje o wysokości opłat za polowanie oraz za dokonanie odstrzału i zakup trofeów zawarte są w załączniku nr 2 do Decyzji nr 6 Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Zielonej Górze z dnia 01.02.2023 r. na dole strony.

W ofercie Nadleśnictwa znajduje się również możliwość noclegu. Szczegółowe informacje zawarte są w załączeniu na dole strony.

Fot. Krzysztof Tomczak